WhatsApp Image 2023-12-11 at 21.51.10 (1)


Hakkımızda
Muson Makina , sektördeki 10 yıldan fazla iş makinesi tecrübesi ve deneyimi ile 2023 yılından itibaren Muson markası ile faaliyete geçmiştir.Kalite ve müşteri beklentisini ön planda tutarak sektörde en iyi hizmeti vermeyi hedef edinmiştir. Muson, kurulduğu ilk günden itibaren benimsediği dürüstlük, çalışkanlık ve karşılıklı güven ilkelerini baz alarak müşterilerine; iş makinaları, tarım makinaları, kaldırma makinaları, yol makinaları, hafif inşaat makinaları, endüstriyel güç ürünleri alanlarında yedek parça satış,satış sonrası hizmetler ile ilgili hizmet vermektedir.

Misyonumuz
Pazara kaliteli ürün ve hizmet sunan, bu hizmetlerin sürekliliğini sağlayan , güçlü rekabetçi yapıda bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz
Müşterilerini varlığın tek amacı olarak kabul eden, hizmet ve kalite yönetiminin her zaman önde olduğu, müşterilerinin rekabet gücünü arttıracak hizmetlerinin devamlılığı için sektör gelişmelerini takip eden, dinamik ve bilgili insan kaynağı ile yedek parça çözüm ortağı olan ve birlikte pazarını büyüten, karlı ve müşterilerinin vazgeçilmezi olan bir şirket olmaktır.